18MM-5M-0.5MM-5550H
- Артикул производителя:
- 18MM-5M-0.5MM-5550H
- Краткое описание:
- THERM PAD 5M X 18MM GRY/WHT
- Adhesive :
- Tacky - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Polyethylene-Terephthalate (PET)
- Color :
- Gray, White
- Material :
- Acrylic Elastomer
- Outline :
- 5.00m x 18.00mm
- Thermal Conductivity :
- 3.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0197" (0.500mm)