TG-A4500F-100-100-0.5
- Артикул производителя:
- TG-A4500F-100-100-0.5
- Краткое описание:
- THERM PAD 100MMX100MM PURP
- Adhesive :
- Tacky - One Side
- Backing, Carrier :
- Fiberglass
- Color :
- Purple
- Material :
- Silicone
- Outline :
- 100.00mm x 100.00mm
- Product Status :
- Active
- Thermal Conductivity :
- 4.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0197" (0.500mm)