GPTGP7000ULM-0.040-02-0808
- Артикул производителя:
- GPTGP7000ULM-0.040-02-0808
- Производитель/Бренд:
- Bergquist
- Краткое описание:
- THERM PAD 203.2MMX203.2MM GRAY
- Производитель :
- Bergquist
- Категория товара :
- Pads, Sheets
- Adhesive :
- Tacky - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Color :
- Gray
- Material :
- Silicone
- Outline :
- 203.20mm x 203.20mm
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Square
- Thermal Conductivity :
- 7.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0400" (1.016mm)