EYG-T3535A25A
- Артикул производителя:
- EYG-T3535A25A
- Производитель/Бренд:
- Panasonic - ATG
- Краткое описание:
- THERM PAD 35X35MM W/ADH BLACK
- Производитель :
- Panasonic - ATG
- Категория товара :
- Pads, Sheets
- Adhesive :
- Adhesive - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Color :
- Black
- Material :
- Graphite Resin
- Outline :
- 35.00mm x 35.00mm
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Square
- Thermal Conductivity :
- 13W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0984" (2.500mm)