SP900S-0.009-AC-54
- Артикул производителя:
- SP900S-0.009-AC-54
- Производитель/Бренд:
- Bergquist
- Краткое описание:
- THERM PAD 19.05MMX12.7MM W/ADH
- Производитель :
- Bergquist
- Категория товара :
- Pads, Sheets
- Adhesive :
- Adhesive - One Side
- Backing, Carrier :
- Fiberglass
- Color :
- Pink
- Material :
- Silicone Rubber
- Outline :
- 19.05mm x 12.70mm
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Rectangular
- Thermal Conductivity :
- 1.6W/m-K
- Thermal Resistivity :
- 0.61°C/W
- Thickness :
- 0.0090" (0.229mm)