COH-1706-400-30-1NT
- Артикул производителя:
- COH-1706-400-30-1NT
- Краткое описание:
- THERM PAD 400X400MM GRAY
- Outline :
- 400.00mm x 400.00mm
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Thermal Conductivity :
- 3.8W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.118" (3.00mm)