TG-AL375-150-150-10.0-1A
- Артикул производителя:
- TG-AL375-150-150-10.0-1A
- Краткое описание:
- THERM PAD 150MMX150MM W/ADH GRAY
- Adhesive :
- Adhesive - One Side
- Backing, Carrier :
- Color :
- Gray
- Material :
- Silicone Elastomer
- Outline :
- 150.00mm x 150.00mm
- Product Status :
- Obsolete
- Thermal Conductivity :
- 1.6W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.394" (10.00mm)