ST6000F-320-320-0.15
- Артикул производителя:
- ST6000F-320-320-0.15
- Краткое описание:
- THERM TAPE 320X320MM WHT
- Backing, Carrier :
- Fiberglass
- Outline :
- 320.00mm x 320.00mm
- Thermal Conductivity :
- 1.2W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0060" (0.152mm)