AT900C-320-320-0.25
- Артикул производителя:
- AT900C-320-320-0.25
- Краткое описание:
- THERM TAPE 320X320MM WHT
- Backing, Carrier :
- Fiberglass
- Color :
- White
- Material :
- Outline :
- 320.00mm x 320.00mm
- Shape :
- Square
- Thermal Conductivity :
- 1.2W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0100" (0.254mm)