AT900P-160-150-0.10
- Артикул производителя:
- AT900P-160-150-0.10
- Краткое описание:
- THERM TAPE 160MMX150MM BRN
- Backing, Carrier :
- Polyimide
- Color :
- Brown
- Material :
- Polyimide
- Outline :
- 160.00mm x 150.00mm
- Shape :
- Rectangular
- Thermal Conductivity :
- 1.2W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0040" (0.102mm)