TG-A38KF-385-285-1.5-2A
- Артикул производителя:
- TG-A38KF-385-285-1.5-2A
- Краткое описание:
- THERM PAD 385X285MM BLUE
- Adhesive :
- Tacky - One Side
- Backing, Carrier :
- Fiberglass
- Outline :
- 385.00mm x 285.00mm
- Thermal Conductivity :
- 1.8W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0591" (1.500mm)