TG-A20KX-385-285-2.0-1A
- Артикул производителя:
- TG-A20KX-385-285-2.0-1A
- Краткое описание:
- THERM PAD 385X285MM GRAY
- Adhesive :
- Tacky - One Side
- Backing, Carrier :
- Color :
- Gray
- Material :
- Silicone
- Outline :
- 385.00mm x 285.00mm
- Product Status :
- Active
- Thermal Conductivity :
- 2.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0790" (2.000mm)