TG-A38KX-385-285-0.5-2A
- Артикул производителя:
- TG-A38KX-385-285-0.5-2A
- Краткое описание:
- THERM PAD 385X285MM BLUE
- Adhesive :
- Tacky - Both Sides
- Outline :
- 385.00mm x 285.00mm
- Thermal Conductivity :
- 3.8W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0197" (0.500mm)