TG-A373L-310-310-1.0-0
- Артикул производителя:
- TG-A373L-310-310-1.0-0
- Краткое описание:
- THERM PAD 310MMX310MM YLW
- Color :
- Yellow
- Outline :
- 310.00mm x 310.00mm
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Square
- Thermal Conductivity :
- 1.6W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0394" (1.000mm)