TG-A20KF-285-190-3.0-2A
- Артикул производителя:
- TG-A20KF-285-190-3.0-2A
- Краткое описание:
- THERM PAD 285MMX190MM GRAY
- Adhesive :
- Tacky - One Side
- Backing, Carrier :
- Fiberglass
- Color :
- Gray
- Material :
- Silicone
- Outline :
- 285.00mm x 190.00mm
- Product Status :
- Active
- Thermal Conductivity :
- 1.8W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.118" (3.00mm)