TG-A20KX-190-140-0.5
- Артикул производителя:
- TG-A20KX-190-140-0.5
- Краткое описание:
- THERM PAD 190MMX140MM GRAY
- Adhesive :
- Tacky - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Color :
- Gray
- Material :
- Silicone
- Outline :
- 190.00mm x 140.00mm
- Product Status :
- Active
- Thermal Conductivity :
- 2.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0197" (0.500mm)