TG-T1000-38-38-0.25-5PT
- Артикул производителя:
- TG-T1000-38-38-0.25-5PT
- Краткое описание:
- THERM TAPE 38X38MM W/ADH WHT
- Outline :
- 38.00mm x 38.00mm
- Product Status :
- Active
- Thermal Conductivity :
- 1.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0100" (0.254mm)