TG-T1000-36-18-0.25-5PT
- Артикул производителя:
- TG-T1000-36-18-0.25-5PT
- Производитель/Бренд:
- t-Global Technology
- Краткое описание:
- THERM TAPE 36X18MM W/ADH WHT
- Производитель :
- t-Global Technology
- Категория товара :
- Pads, Sheets
- Adhesive :
- Adhesive - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Fiberglass
- Color :
- White
- Material :
- Acrylic Elastomer
- Outline :
- 36.00mm x 18.00mm
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Rectangular
- Thermal Conductivity :
- 1.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0100" (0.254mm)