25.4MM-5M-0.5MM-5590H
- Артикул производителя:
- 25.4MM-5M-0.5MM-5590H
- Краткое описание:
- THERM PAD 5M X 25.4MM GRAY
- Adhesive :
- Tacky - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Color :
- Gray
- Material :
- Acrylic Elastomer
- Outline :
- 5.00m x 25.40mm
- Thermal Resistivity :
- 0.46°C/W
- Thickness :
- 0.0197" (0.500mm)