TG-A9000-20-20-4.0
- Артикул производителя:
- TG-A9000-20-20-4.0
- Краткое описание:
- THERM PAD 20MMX20MM PINK
- Outline :
- 20.00mm x 20.00mm
- Thermal Conductivity :
- 9.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.157" (4.00mm)