TG-A2030-25-25-3.0
- Артикул производителя:
- TG-A2030-25-25-3.0
- Краткое описание:
- THERM PAD 25MMX25MM WHT
- Adhesive :
- Tacky - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Color :
- White
- Material :
- Silicone Elastomer
- Outline :
- 25.00mm x 25.00mm
- Product Status :
- Not For New Designs
- Thermal Conductivity :
- 2.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.118" (3.00mm)