TG-A486G-150-150-0.5-0
- Артикул производителя:
- TG-A486G-150-150-0.5-0
- Краткое описание:
- THERM PAD 150MMX150MM GRAY
- Adhesive :
- Tacky - Both Sides
- Outline :
- 150.00mm x 150.00mm
- Product Status :
- Active
- Thermal Conductivity :
- 6.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0197" (0.500mm)