LI98CN-300-300-0.18
- Артикул производителя:
- LI98CN-300-300-0.18
- Производитель/Бренд:
- t-Global Technology
- Краткое описание:
- THERM PAD 300MMX300MM W/ADH WHT
- Производитель :
- t-Global Technology
- Категория товара :
- Pads, Sheets
- Adhesive :
- Adhesive - Both Sides
- Backing, Carrier :
- Fiberglass
- Color :
- White
- Material :
- Acrylic Elastomer
- Outline :
- 300.00mm x 300.00mm
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Square
- Thermal Conductivity :
- 2.0W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0070" (0.178mm)