SFSD-15-30C-G-09.50-DR-NDS
- Артикул производителя:
- SFSD-15-30C-G-09.50-DR-NDS
- Color :
- Multiple, Individual
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.792' (241.30mm, 9.50")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)