825402B03400
- Артикул производителя:
- 825402B03400
- Производитель/Бренд:
- Comair Rotron
- Краткое описание:
- HEATSINK STAMP 25.4X12.7X30MM
- Производитель :
- Comair Rotron
- Категория товара :
- Heat Sinks
- Attachment Method :
- Bolt On and PC Pin
- Diameter :
- Fin Height :
- 0.500" (12.70mm)
- Length :
- 0.942" (23.92mm)
- Material :
- Aluminum
- Material Finish :
- Black Anodized
- Package Cooled :
- TO-220
- Power Dissipation @ Temperature Rise :
- 1.0W @ 20°C
- Product Status :
- Obsolete
- Shape :
- Rectangular, Fins
- Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
- 4.00°C/W @ 600 LFM
- Thermal Resistance @ Natural :
- Type :
- Board Level, Vertical
- Width :
- 1.000" (25.40mm)