SAR12ASX50MM
- Артикул производителя:
- SAR12ASX50MM
- Производитель/Бренд:
- Sarnikon
- Краткое описание:
- EXTRUDED HEATSINK 80X50MM
- Производитель :
- Sarnikon
- Категория товара :
- Heat Sinks
- Attachment Method :
- PC Pin
- Diameter :
- Fin Height :
- 0.984" (25.00mm)
- Length :
- 1.969" (50.00mm)
- Material :
- Aluminum
- Material Finish :
- Natural Anodized
- Package Cooled :
- Power Dissipation @ Temperature Rise :
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Rectangular, Fins
- Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
- Thermal Resistance @ Natural :
- Type :
- Board Level
- Width :
- 3.150" (80.00mm)