SAR175ASX70MM
- Артикул производителя:
- SAR175ASX70MM
- Краткое описание:
- EXTRUDED HEATSINK 28X70MM
- Attachment Method :
- Thermal Tape, Adhesive
- Diameter :
- Fin Height :
- 1.102" (28.00mm)
- Length :
- 2.756" (70.00mm)
- Material Finish :
- Natural Anodized
- Type :
- Top Mount
- Width :
- 1.102" (28.00mm)