907-33-1-28-2-B-0
- Артикул производителя:
- 907-33-1-28-2-B-0
- Производитель/Бренд:
- Wakefield-Vette
- Краткое описание:
- HEAT SINK ELLIP FIN 33X33MM CLIP
- Производитель :
- Wakefield-Vette
- Категория товара :
- Heat Sinks
- Attachment Method :
- Push Pin
- Diameter :
- Fin Height :
- 1.087" (27.60mm)
- Length :
- 1.299" (33.00mm)
- Material :
- Aluminum
- Material Finish :
- Black Anodized
- Package Cooled :
- BGA
- Power Dissipation @ Temperature Rise :
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Square, Pin Fins
- Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
- 2.08°C/W @ 200 LFM
- Thermal Resistance @ Natural :
- 8.62°C/W
- Type :
- Top Mount
- Width :
- 1.299" (32.99mm)