CR202-38VE
- Артикул производителя:
- CR202-38VE
- Производитель/Бренд:
- Ohmite
- Краткое описание:
- CR202 HEATSINK 38.1MM LONG
- Производитель :
- Ohmite
- Категория товара :
- Heat Sinks
- Attachment Method :
- Clip and PC Pin
- Diameter :
- Fin Height :
- Length :
- 1.496" (38.00mm)