XL25-35-35-10
- Артикул производителя:
- XL25-35-35-10
- Производитель/Бренд:
- t-Global Technology
- Краткое описание:
- CERAMIC HEAT SPREADER 35X35MM GR
- Производитель :
- t-Global Technology
- Категория товара :
- Heat Sinks
- Attachment Method :
- Diameter :
- Fin Height :
- 0.394" (10.00mm)
- Length :
- 1.378" (35.00mm)
- Material :
- Ceramic
- Material Finish :
- Package Cooled :
- Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
- Power Dissipation @ Temperature Rise :
- Product Status :
- Obsolete
- Shape :
- Square
- Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
- Thermal Resistance @ Natural :
- Type :
- Heat Spreader
- Width :
- 1.378" (35.00mm)