FFSD-17-D-02.40-01-N-RW
- Артикул производителя:
- FFSD-17-D-02.40-01-N-RW
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key, Reverse Wiring
- Length :
- 0.200' (60.96mm, 2.40")
- Number of Positions :
- 34
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)