SFSD-05-28-G-03.94-DS-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-05-28-G-03.94-DS-NDX
- Features :
- Flange, Polarizing Key
- Length :
- 0.328' (100.00mm, 3.94")
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)