SFSD-20-28-G-07.28-D-NUX
- Артикул производителя:
- SFSD-20-28-G-07.28-D-NUX
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.607' (184.91mm, 7.28")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)