SFSD-20-28-G-04.50-D-NDX
Артикул производителя:
SFSD-20-28-G-04.50-D-NDX
Length :
0.375' (114.30mm, 4.50")
Number of Positions :
40
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)