TCSD-05-D-39.77-01-F-R
- Артикул производителя:
- TCSD-05-D-39.77-01-F-R
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- IDC
- Color :
- Gray, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Socket, Reversed
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- Flash
- Features :
- Length :
- 3.31' (1.01m)
- Number of Positions :
- 10
- Number of Rows :
- 2
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)