TCSD-25-D-06.40-01-F
- Артикул производителя:
- TCSD-25-D-06.40-01-F
- Краткое описание:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish Thickness :
- Flash
- Features :
- Length :
- 0.533' (162.56mm, 6.40")
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)