TCSD-22-D-04.50-01-F
Артикул производителя:
TCSD-22-D-04.50-01-F
Краткое описание:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Length :
0.375' (114.30mm, 4.50")
Number of Positions :
44
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)