FFMD-17-T-10.00-01-N-R
Артикул производителя:
FFMD-17-T-10.00-01-N-R
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")
Number of Positions :
34
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)