SFSD-15-28-G-17.50-DR-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-15-28-G-17.50-DR-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 1.46' (444.50mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)