SFSD-16-30-G-11.81-S
- Артикул производителя:
- SFSD-16-30-G-11.81-S
- Connector Type :
- Socket to Individual Wire Leads
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.984' (300.00mm, 11.81")
- Number of Positions :
- 32
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)