TCSD-20-D-11.00-01-F-N
- Артикул производителя:
- TCSD-20-D-11.00-01-F-N
- Краткое описание:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Length :
- 0.917' (279.40mm, 11.00")
- Number of Positions :
- 40
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)