FFMD-10-T-02.50-01-L-N
- Артикул производителя:
- FFMD-10-T-02.50-01-L-N
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- .050 CABLE PLUG
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- IDC
- Color :
- Gray, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.208' (63.50mm, 2.50")
- Number of Positions :
- 20
- Number of Rows :
- 2
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)