FFSD-25-S-08.00-01-N-SR
- Артикул производителя:
- FFSD-25-S-08.00-01-N-SR
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key, Strain Relief
- Length :
- 0.667' (203.20mm, 8.00")
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)