SFSD-07-28C-H-25.50-DR-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-07-28C-H-25.50-DR-NDX
- Color :
- Multiple, Individual
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 2.13' (647.70mm)
- Number of Positions :
- 14
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)