TCSD-25-D-02.50-01-F
Артикул производителя:
TCSD-25-D-02.50-01-F
Краткое описание:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Length :
0.208' (63.50mm, 2.50")
Number of Positions :
50
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)