SFSD-15-28-G-04.33-D-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-15-28-G-04.33-D-NDX
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.361' (109.98mm, 4.33")
- Number of Positions :
- 30
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)