FFMD-17-T-05.50-01-N-R
- Артикул производителя:
- FFMD-17-T-05.50-01-N-R
- Length :
- 0.458' (139.70mm, 5.50")
- Number of Positions :
- 34
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)