SFSD-10-28-H-04.25-DR-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-10-28-H-04.25-DR-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.354' (107.95mm, 4.25")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)