SFSD-15-28-G-03.50-D-NUS
- Артикул производителя:
- SFSD-15-28-G-03.50-D-NUS
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.292' (88.90mm, 3.50")
- Number of Positions :
- 30
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)