SFSD-15-30-G-05.91-DR-NUS
- Артикул производителя:
- SFSD-15-30-G-05.91-DR-NUS
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.492' (150.00mm, 5.91")
- Number of Positions :
- 30
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)